| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 068121132A, 068121133AE, 068121132AE, 90916-03093 |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| VW,PASSAT (3A2, 35I),1988-1997,1.9 TD |
| VW,PASSAT (3A2, 35I),1988-1997,1.9 D |
| VW,GOLF III (1H1),1991-1998,1.9 TD,GTD |
| VW,PASSAT Variant (3A5, 35I),1988-1997,1.9 TD |
| VW,JETTA II (19E, 1G2, 165),1983-1992,1.6 D |
| VW,JETTA II (19E, 1G2, 165),1983-1992,1.6 TD |
| VW,GOLF II (19E, 1G1),1983-1992,1.6 D |
| VW,GOLF II (19E, 1G1),1983-1992,1.6 TD |
| VW,VENTO (1H2),1991-1998,1.9 TD |
| VW,CADDY I (14),1979-1992,1.6 D |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 068121132A, 068121133AE, 068121132AE, 90916-03093 |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |