| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 11810-95F0A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| NISSAN(ER),HARDBODY,2006- |
| NISSAN(ER),Micra C+C,2005-2009 |
| NISSAN(ER),Almera,1995-2000 |
| NISSAN(ER),Maxima,1994-2006 |
| NISSAN(ER),Micra,1992-2010 |
| NISSAN(ER),NAVARA NP300,2015- |
| NISSAN(ER),MICRA IND MAKE,2010- |
| NISSAN(ER),Leaf,2010-2013 |
| NISSAN(ER),NAVARA,2005- |
| NISSAN(ER),TIIDA,2007- |
| NISSAN(ER),PULSAR,2014- |
| NISSAN(ER),Murano,2004-2015 |
| NISSAN(ER),King Cab,1998-2011 |
| NISSAN(GR),PULSAR,1999-2011 |
| NISSAN(GR),Almera,2001-2005 |
| NISSAN(GR),Maxima,1999-2004 |
| NISSAN(GR),MICRA IND MAKE,2010- |
| NISSAN(GR),Leaf,2011- |
| NISSAN(GR),Murano,2005-2015 |
| NISSAN(EL),NAVARA NP300,2015- |
| NISSAN(EL),NAVARA,2005- |
| NISSAN(EL),Leaf,2010-2013 |
| NISSAN(EL),Murano,2004-2015 |
| NISSAN(EL),King Cab,1998-2012 |
| NISSAN(EL),DATSUN on-DO,2014- |
| NISSAN(EL),SENTRA RUS MAKE,2014- |
| NISSAN(EL),PULSAR,2014- |
| NISSAN(EL),HARDBODY,2006- |
| NISSAN(EL),TIIDA,2007- |
| NISSAN(EL),TIIDA RUS MAKE,2015- |
| NISSAN(EL),MICRA IND MAKE,2010- |
| NISSAN(EL),NP300 SAF MAKE,2010- |
| NISSAN(EL),Micra,1992-2010 |
| NISSAN(EL),DATSUN mi-DO,2014- |
| NISSAN(EL),Maxima,1994- |
| NISSAN(EL),Micra C+C,2005-2009 |
| NISSAN(EL),Almera,1995- |
| NISSAN(US),Murano,2002- |
| NISSAN(US),Leaf,2010-2012 |
| NISSAN(US),Maxima,1999- |
| NISSAN(US),LEAF US MAKE,2012- |
| Nissan,SUNNY/ALMERA,2006-2013 |
| Nissan,Tsuru,1995-2017 |
| Nissan,DATSUN mi-DO,2015-2016 |
| Nissan,DATSUN on-DO,2015-2016 |
| Nissan,Almera,1999- |
| Nissan,NAVARA,2007-2018 |
| Nissan,TITAN,2010-2015 |
| Nissan,PULSAR,1999-2011 |
| Nissan,Micra,2004-2018 |
| NISSAN(CA),Murano,2002- |
| NISSAN(CA),LEAF US MAKE,2012- |
| NISSAN(CA),Leaf,2011-2012 |
| NISSAN(CA),Micra,2014- |
| NISSAN(CA),Maxima,1999- |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 11810-95F0A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |