| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 80730-8991A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| NISSAN,X-TRAIL I,2001.07-2013.01,2.0 (103KW,140PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2001.06-2004.09,2.2 DCi FWD (84KW,114PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2003.12-2013.01,2.2 dCi (100KW,136PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2001.07-2013.01,2.0 4x4 (103KW,140PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2001.07-2005.10,2.2 Di 4x4 (84KW,114PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2002.09-2013.01,2.5 4x4 (121KW,165PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2002.11-2013.01,2.5 4x4 (132KW,179PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2001.09-2013.01,2.0 4x4 (110KW,150PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2001.06-2008.12,2.2 dCi 4x4 (100KW,136PS) |
| NISSAN,X-TRAIL I,2004.10-2013.01,2.2 DCi (84KW,114PS) |
| NISSAN,TIIDA Hatchback,2007.09-2011.12,1.6 (81KW,110PS) |
| NISSAN,TIIDA Hatchback,2007.01-2013.12,1.8 (93KW,126PS) |
| NISSAN,TIIDA Hatchback,2007.09-2011.12,1.5 dCi (78KW,106PS) |
| NISSAN,TIIDA Saloon,2007.09-2012.12,1.6 (81KW,110PS) |
| NISSAN,TIIDA Saloon,2007.09-2012.12,1.8 (93KW,126PS) |
| NISSAN,MAXIMA / MAXIMA QX V,2000.03-2003.11,2.0 V6 24V (103KW,140PS) |
| NISSAN,TIIDA Saloon,2007.09-2012.12,1.5 dCi (78KW,106PS) |
| NISSAN,MAXIMA / MAXIMA QX V,2000.03-2003.11,3.0 V6 24V (147KW,200PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 80730-8991A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |