| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 43042-1HA0A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| NISSAN,NOTE,2012.08-2016.12,1.2 (59KW,80PS) |
| NISSAN,NOTE,2013.06-2016.12,1.5 dCi (66KW,90PS) |
| NISSAN,NOTE,2015.03-2016.12,1.2 LPG (56KW,76PS) |
| NISSAN,MICRA IV,2011.03-2015.10,1.2 DIG-S (72KW,98PS) |
| NISSAN,MICRA IV,2010.05-2015.09,1.2 (59KW,80PS) |
| NISSAN,NOTE,2012.08-,1.2 DIG-S (72KW,98PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 43042-1HA0A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |