| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 077198025A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| AUDI,A6 C5 Avant,1998.11-2005.01,4.2 quattro (220KW,299PS) |
| AUDI,A8 D2,1998.11-2002.09,4.2 quattro (228KW,310PS) |
| AUDI,A6 C5,1999.03-2005.01,3.7 quattro (191KW,260PS) |
| AUDI,A8 D3,2002.10-2010.07,4.2 quattro (246KW,335PS) |
| AUDI,A6 C5,2002.07-2005.01,RS6 quattro (331KW,450PS) |
| AUDI,A8 D2,1998.11-2002.09,3.7 (191KW,260PS) |
| AUDI,A6 C5 Avant,1999.03-2005.01,3.7 quattro (191KW,260PS) |
| AUDI,A8 D3,2002.10-2006.05,3.7 quattro (206KW,280PS) |
| AUDI,A6 C5,1999.03-2005.01,3.7 (191KW,260PS) |
| AUDI,A8 D2,1998.11-2002.09,3.7 quattro (191KW,260PS) |
| AUDI,A6 C5,1998.11-2005.01,4.2 quattro (220KW,299PS) |
| AUDI,A6 C5 Avant,1999.03-2005.01,3.7 (191KW,260PS) |
| AUDI,A8 D2,1999.06-2002.09,S8 quattro (265KW,360PS) |
| AUDI,A6 C5 Avant,2002.07-2005.01,RS6 quattro (331KW,450PS) |
| AUDI,A8 D2,1999.02-2000.04,4.2 quattro (175KW,238PS) |
| AUDI,A6 C5 Avant,2004.04-2005.01,RS6 plus quattro (353KW,480PS) |
| AUDI,A6 C5,1999.09-2005.01,S6 quattro (250KW,340PS) |
| AUDI,A6 C5 Avant,1999.09-2005.01,S6 quattro (250KW,340PS) |
| VW,TOUAREG,2002.12-2006.11,4.2 V8 (228KW,310PS) |
| VW,PHAETON,2003.05-2016.03,4.2 V8 4motion (246KW,335PS) |
| SPYKER,C8 Coupe,2016.03-,4.2 Preliator (386KW,525PS) |
| SPYKER,C8 Coupe,2000.04-,4.2 (298KW,405PS) |
| SPYKER,C8 Spyder,2000.04-,4.2 (298KW,405PS) |
| SPYKER,C8 Aileron,2010.04-,4.2 (298KW,405PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 077198025A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |