| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 16600-3RC0A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| Nissan (Dfac),TERRA ( 2018 - 2023 ),2018-2023 |
| Nissan (Dfac),SYLPHY PRC MAKE ( 2012 - ),2012-2023 |
| Nissan (Dfac),X-TRAIL/ROGUE ( 2022 - ),2022-2023 |
| Nissan (Dfac),V-ONLINE ( 2021 - ),2021-2023 |
| Nissan (Dfac),SYLPHY ( 2019 - ),2019-2023 |
| Nissan (Dfac),VENUCIA V-DDI ( 2023 - ),2023-2023 |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 16600-3RC0A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |