| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 412202150R, 0K08A13280A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| Kia,PREGIO 02 (2002-2005),2002-2005 |
| Kia,PRIDE 93 (1993-2000),1993-2000 |
| Kia,PREGIO 97 (1997-2005),1997-2005 |
| Kia,PREGIO/BESTA 00 (1996-2006),1996-2006 |
| Kia,POWER COMBI 98 (1998-2003),1998-2003 |
| Kia,PRIDE 98 (1998-2000),1998-2000 |
| Kia,PRIDE 99 (1994-2000),1994-2000 |
| Kia,BESTA 95 (1993-2001),1993-2001 |
| Kia,PAMAX 00 (2000-2004),2000-2004 |
| Kia,RETONA 99 (1997-2001),1997-2001 |
| Kia,PRIDE/FESTIVA 01 (2000-2001),2000-2001 |
| Kia,OPIRUS 06: -OCT.2006 (2006-2007),2006-2007 |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 412202150R, 0K08A13280A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |