| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | M008T60271A ME049186 |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| TOYOTA,AVENSIS,1997.10-2000.06,1.6 i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,1997.09-2000.10,1.6 i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS,1997.09-2000.10,1.6 i (74KW,101PS) |
| TOYOTA,AVENSIS,1999.10-2003.02,2.0 D-4D (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,1997.09-2000.10,1.8 i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,1997.09-2003.02,2.0 TD (66KW,90PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,1997.09-2000.10,2.0 i (94KW,128PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,1997.09-2000.10,1.6 i (74KW,101PS) |
| TOYOTA,AVENSIS,1997.09-2003.02,2.0 TD (66KW,90PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,2000.07-2003.02,1.6 VVT-i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,1997.09-2000.10,1.6 i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,2000.10-2003.02,1.6 VVT-i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,1999.10-2003.02,2.0 D-4D (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,1997.09-2000.10,1.6 i (74KW,101PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,1997.09-2000.10,2.0 i (94KW,128PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Estate,1997.09-2000.10,1.8 i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS,2002.09-2003.02,2.0 D-4D (85KW,116PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,1997.09-2003.02,2.0 TD (66KW,90PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,2002.09-2003.02,2.0 D (85KW,115PS) |
| TOYOTA,AVENSIS,1997.09-2000.10,2.0 i (94KW,128PS) |
| TOYOTA,AVENSIS,1997.09-2000.10,1.8 i (81KW,110PS) |
| TOYOTA,AVENSIS Liftback,1999.10-2003.02,2.0 D-4D (81KW,110PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | M008T60271A ME049186 |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |