| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | ZJ01-13-460A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| MAZDA,3,2013.09-2019.05,1.6 (77KW,105PS) |
| MAZDA,3 Saloon,2008.12-2014.09,1.6 MZR (77KW,105PS) |
| MAZDA,2,2007.10-2015.06,1.3 (55KW,75PS) |
| MAZDA,3,2003.10-2009.06,1.3 (62KW,84PS) |
| MAZDA,3 Saloon,2004.02-2009.06,1.6 (77KW,105PS) |
| MAZDA,MX-5 I,1990.05-1994.01,1.6 (85KW,115PS) |
| MAZDA,2,2010.01-2015.06,1.3 MZR (62KW,84PS) |
| MAZDA,3,2003.10-2009.06,1.6 (77KW,105PS) |
| MAZDA,2,2011.05-2014.11,1.3 BiFuel (62KW,84PS) |
| MAZDA,3,2008.12-2014.09,1.6 MZR (77KW,105PS) |
| MAZDA,2,2007.10-2015.06,1.3 (63KW,86PS) |
| MAZDA,2,2011.05-2014.11,1.3 BiFuel (55KW,75PS) |
| MAZDA,2,2007.07-2015.06,1.5 (76KW,103PS) |
| MAZDA,2,2011.06-2015.06,1.5 MZR (75KW,102PS) |
| MAZDA,3 Saloon,2013.09-2019.05,1.6 (77KW,105PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | ZJ01-13-460A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |