| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | 14035-1KT0A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| NISSAN,QASHQAI I,2010.11-2013.12,1.6 (86KW,117PS) |
| NISSAN,TIIDA Saloon,2007.09-2012.12,1.6 (81KW,110PS) |
| NISSAN,TIIDA Hatchback,2007.09-2011.12,1.6 (81KW,110PS) |
| NISSAN,NOTE,2006.03-2012.06,1.6 (81KW,110PS) |
| NISSAN,JUKE,2018.09-2019.12,1.6 LPG (80KW,109PS) |
| NISSAN,BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III,2013.05-,1.6 (86KW,117PS) |
| NISSAN,QASHQAI I,2007.02-2013.12,1.6 (84KW,114PS) |
| NISSAN,JUKE,2018.07-2019.12,1.6 (83KW,113PS) |
| NISSAN,JUKE Van,2013.03-2019.12,CVTC (86KW,117PS) |
| NISSAN,SENTRA VII,2014.08-,1.6 (86KW,117PS) |
| NISSAN,QASHQAI I VAN,2013.03-2014.04,1.6 CVTC (86KW,117PS) |
| NISSAN,QASHQAI I,2010.11-2013.12,1.6 LPG (86KW,117PS) |
| NISSAN,QASHQAI +2,2010.02-2013.11,1.6 (86KW,117PS) |
| NISSAN,QASHQAI +2 VAN,2013.03-2013.11,1.6 CVTC (86KW,117PS) |
| NISSAN,JUKE,2012.01-2019.12,1.6 LPG (85KW,116PS) |
| NISSAN,QASHQAI +2,2007.02-2013.12,1.6 (84KW,114PS) |
| NISSAN,JUKE,2013.05-2019.12,1.6 (69KW,94PS) |
| NISSAN,JUKE,2019.08-,1.6 Hybrid (105KW,143PS) |
| NISSAN,JUKE,2010.06-2019.12,1.6 (86KW,117PS) |
| NISSAN,EVALIA Bus,2010.07-,1.6 16V (81KW,110PS) |
| NISSAN,NV200 Van,2010.02-,1.6 16V (81KW,110PS) |
| NISSAN,CUBE,2009.08-,1.6 16V (81KW,110PS) |
| RENAULT,FLUENCE,2013.01-,1.6 (86KW,117PS) |
| RENAULT,FLUENCE,2015.11-,1.6 (84KW,114PS) |
| AUDI,A6 C6,2004.11-2008.10,2.7 TDI quattro (132KW,180PS) |
| OPEL,MERIVA A MPV,2006.01-2010.05,1.6 (77KW,105PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | 14035-1KT0A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |