| Application | Autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautparts |
| Model Number | FE50-13-350A |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |
| MAZDA,E Bus,1988.10-1989.09,E2000 4WD (60KW,82PS) |
| MAZDA,E Van,1991.03-1994.05,E2000 (60KW,82PS) |
| MAZDA,E Van,1994.06-2003.05,E2000 (70KW,95PS) |
| MAZDA,E Van,1985.05-1989.04,E2000 (63KW,86PS) |
| MAZDA,E Platform/Chassis,1988.11-1989.09,E2000 (63KW,86PS) |
| MAZDA,E Platform/Chassis,1989.10-1995.05,E2000 (60KW,82PS) |
| MAZDA,E Van,1987.11-1989.09,E2000 4WD (63KW,86PS) |
| MAZDA,E Platform/Chassis,1983.01-1991.07,E2000 (65KW,88PS) |
| MAZDA,E Platform/Chassis,1999.09-2004.09,E2000 (71KW,97PS) |
| MAZDA,E Bus,1984.11-1994.05,E2000 (63KW,86PS) |
| MAZDA,E Platform/Chassis,1991.01-1998.08,E2000 (71KW,97PS) |
| MAZDA,E Bus,1989.10-1994.05,E2000 (60KW,82PS) |
Every payment you make to us is secured with strict SSL encryption and PCI DSS data protection protocols
Claim a refund if your order is missing or arrives with product issues, plus free local returns for defects on qualifying purchases
| Type | Adapter |
| Application | autoparts |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Material | material/plastic/rubber |
| Brand Name | Fobautoparts |
| Model Number | FE50-13-350A |
| Product name | Rearview Mirror Cable Harness Automotive Enclosure Connector |
| Package | PE Bag + Carton/custom package |
| Shipping by | DHL\UPS\Fedex\ARAMEX |
| Warranty | 12 Months |
| Service | Custom Service |
| Payment | Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance |
| Delivery time | 15-90 Days |
| Selling units | Single item |
| Single package size | 20x20x20 cm |